Agjencia Zhurnal.mk.

Nëna i kërkon të martohet, Noizy ka një përgjigje për këtë

Noizy është reperi që komentohen shumë shpesh në mediat rozë.

Ai merr vëmendje me jetën e tij luksoze.

Së fundi ai ka marrë vëmendje me një postim që ka bërë në profilin e tij të Instagramit.

Reperi ka postuar imazhe bashkë me nënën e tij dhe ka treguar se ajo po kërkon të bëhet vjehërr.

Ai gjithashtu ka shkruar se ai i ka thënë nënës së tij se ajo akoma është e re për t’u bërë vjehërr.

Noizy èshtë njëri ndër reperët më të paguar të estradës shqiptare.

Related posts

Martohet djali i këngëtares Gili

D V

Xhensila Myrtezaj dhe Kidda po vijnë me bashkëpunim

Lea Muslija

Baby G tregon sakrificat e xhirimit të klipit “Larg”

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More