Agjencia Zhurnal.mk.

Nëna dhe motra detyronin të miturën të prostituonte në këmbim të parave, arrestohen nga policia

Një grua dhe vajza e saj e rritur janë arrestuar nga karabinierët në Palermo, pasi kishin detyruar vajzën e mitur të familjes që të kryente marrëdhënie seksuale më burra në moshë në këmbim të pagesës.

 

Hetimi i nisur nga viti 2021, bëri që prokuroria dhe polica të arrinin në përfundimijn se e mitura trafikohej nga nëna e saj dhe motra më e madhe.

Ndërkohë që në pranga kanë përfunduar edhe 4 persona të tjerë të cilët dyshohet se kryenin marrëdhënie me vajzën e mitur.

Ndërkohë hetimet po vijojnë për të kuptuar nëse rrejti i prostitucionit ka qenë edhe më i gjerë.

Related posts

“Porti i Durrësit duhet të jetë rajonal”/ Rama: Marrëveshja me Kosovën u shty

Xh M

Nis bashkëpunimi mes Policisë së Shqipërisë dhe Kosovës për sezonin veror

N E

Prezantimi i programit qeverisës dhe votimi i kabinetit, Kuvendi mblidhet nesër në seancë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More