Agjencia Zhurnal.mk.

Nëna 24 vjeçe, vret foshnjën e porsalindur, trupin ia hodh në kosh pranë pallatit

Një nënë është akuzuar se ka vrarë vajzën e saj të porsalindur përpara se ta hidhte trupin e saj në një kosh pranë banesës së saj.

 

Nëna 24-vjeçare aktualisht po përballet në gjyq në Moskë, Rusi, pasi u arrestua në fillim të kësaj jave, pasi një kalimtar gjeti trupin e fëmijës në një kosh pranë bllokut të apartamenteve.

Dëshmitari lajmëroi menjëherë policinë.

Gjatë marrjes në pyetje, ajo u tha oficerëve të policisë se lindi foshnjën e vdekur të premten, më 16 shtator.

Pasi kuptoi se foshnja nuk ishte gjallë, ajo e vendosi në një qese dhe më pas në një kuti përpara se ta hidhte në një kosh disa ditë më vonë. Gruaja po hetohet për vrasje.

Related posts

Mbushen kampet e refugjatëve në Gjermani

Xh M

Gjermanëve u kërkohet të përgatiten për mungesë të gazit

Xh M

Jahti i oligarkut rus në vlerë prej 300 milionë dollarëve u tjetërsua me kërkesë të SHBA-së

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More