Agjencia Zhurnal.mk.

Në zgjedhjet në Bullgari votuan mbi 300 votues nga Maqedonia

Shkup, 22 nëntor – Vetëm 328 votues maqedonas morën pjesë në zgjedhjet në Bullgari fundjavën e kaluar.

 

Shumë prej tyre votuan për presidentin aktual Rumen Radev.

Këtë e tregojnë të dhënat e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, ndërsa në zgjedhjet parlamentare të prillit dhe korrikut qindra qytetarë nga Maqedonia e kanë shfrytëzuar të drejtën e votës.

Related posts

Banka Popullore: Qytetarët gjithnjë e më shumë i përdorin përfitimet e digjitalizimit të pagesave

D V

Promovohen 70 nënoficerë të rinjë, Shekerinska paralajmëron armatim dhe helikopterë të rinj

Z H

Mot me diell me temperatura të ulëta

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More