Agjencia Zhurnal.mk.

Në VK Tabanoc pritet rreth 40 minuta për dalje nga shteti

Shkup, 31 gusht –Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, këtë pasdite në vendkalimin kufitar Tabanoc për dalja nga pritet rreth 40 minuta.

 

Në vendkalimet e tjera kufitare, siç njofton Lidhja auto-moto e Maqedonisë, nuk ka pritje më ë gjata për hyrje dhe dalje nga shteti. 

Related posts

A do të pranojë Mickoski takim me Kovaçevskin?

Z.H

Osmani i sigurt për ndryshimet Kushtetuese. Mickoski: Kemi 44 deputetë, Kushtetuta nuk ndryshohet

Z.H

Iftari bën bashkë ish ushtarët e Brigadës 112 “Mujdin Aliu”

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More