Agjencia Zhurnal.mk.

Në Tabanoc dhe Bogorodicë pritet rreth 45 minuta për hyrje dhe dalje

Shkup, 21 korrik – Në pikëkalimin kufitar Tabanoc dhe në Bogorodicë ka frekuencë të rritur të veturave, koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga shteti është rreth 45 minuta.

 

Në vendkalimet tjera kufitare siç njoftojnë nga LAMM, nuk ka pritje të gjata, informon Zhurnal.

Intensiteti i komunikacionit jashtë qyteteve është mesatar.

LAMM bënë thirrje për lëvizje me shpejtësi normale me veturë duke respektuar shenjat e komunikacionit.//Zhurnal.mk

Related posts

Eurokomisari Varheji në Shkup

D V

Seancë e Komisionit kuvendor për transport, lidhje dhe ekologji

D V

Ambasadori francez Baumgartner në vizitë te Lëvizja Besa

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More