Agjencia Zhurnal.mk.

Në Shkup janë arrestuar disa persona për krim ekonomik, aksioni është në vijim

Shkup, 13 dhjetor – Në një aksion policor që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Shkupit janë arrestuar dhjetë persona. Specialistët e policisë po kryejnë kontrolle në disa lokacione, duke përfshirë disa firma të Shkupit të cilat kanë qenë të involvuara në krimin ekonomik.

Nga MPB-ja për MIA-n konfirmojnë se vijojnë kërkime dhe arrestime, ndërsa më tepër informacione për të gjithë aksionin paralajmërojnë gjatë ditës. 

Related posts

Përleshje me armë në Çair, ka të arrestuar e të lënduar

Xh M

Bastisje në Shtip, gjendet drogë – arrestohen dy persona

D V

Arrestohen dy vjedhës në Prilep, kapen në flagrancë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy