Agjencia Zhurnal.mk.

Në Rosoman deri në ora nëntë jehona 7,6 për qind

Rosoman, 31 tetor  – Në Rosoman në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale deri në orën nëntë ka jehonë prej 7,6 përqindëve, njoftoi për MIA-n, kryetari i Komisionit komunal zgjedhor, Gjorgji Kërstevski.

 

Në Rosoman votohet në dhjetë vendvotime. Të drejtë vote kanë 3.341 persona. 

Related posts

Mitreski: Shumica parlamentare është e qëndrueshme dhe do të rritet, presion ndaj Rexhepit ka bërë opozita

D V

Me një projekt evropian do të sigurohen pajisje për zjarrfikësit nga Juglindja e Maqedonisë

D V

Analizë / Ja përse AlternAtiva tërhoqi kandidatin e saj në Kërçovë!

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More