Agjencia Zhurnal.mk.

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

Keisi Medini këto ditë ka qenë aktive në rrjetet sociale në publikimin e imazheve atraktive të fizikut të saj.

 

Derisa jemi në sezonin e verës, këngëtarja ka zgjedhur të shpërndaje fotografi me bikini nga pushimet.

Biondja atraktive ka arritur të tërheqë interesimin e faqeve rozë, ndërkohë që pozat atraktive nuk e lënë askënd indiferent.

(Foto: Instagram/keisimedini)

Bukuroshja numëron më shumë se 246 mijë ndjekës në Instagram dhe e ka zgjedhur pikërisht këtë rrjet social për shpërndarjen e fotografive tërheqëse.

(Foto: Instagram/keisimedini)

Ndryshe, Keisi është vajza e këngëtarit Sabiani, ndërsa është duke ndërtuar edhe karrierë individuale në muzikë. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/keisimedini)

(Foto: Instagram/keisimedini)

Related posts

“A je shpirti im”, Fifi nuk ndalet duke i dhuruar puthje në qafë Granitit

D V

Afërdita Dreshaj quan motrën dhe miket e ngushta dhuratë të ditëlindjes

D V

Anne-Marie tregon për betejën e vazhdueshme me peshën: Kisha çrregullime në ushqim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More