Agjencia Zhurnal.mk.

Në pritje të fëmijës së tyre të parë, Einxhel dhe Dagz na zbulojnë se si do të duket djali i tyre në të ardhmën

Einxhel dhe Dagz, do të bëhen prindër për herë të parë.

Ditë më parë ata kanë zbuluar, se janë në pritje të një djali.

 

E së fundi, nëpërmjet një postimi në ‘InstaStory’, moderatorja publikoi një foto interneti ku shfaqej një bebush i vogël përpara frigoriferit.

“Definitivisht fëmija ynë @djdagz”, shkroi Einxhel krahas postimit duke treguar për ndjekësit se si ajo e imagjinon të birin e saj në të ardhmen.

Dagz gjithashtu ishte plotësisht dakort teksa ripostoi foton në profilin e tij.

Ndryshe, lidhja e çiftit filloi brenda mureve të “Big Brother VIP”.

Related posts

Sjell një video duke interpretuar këngën e re “All night”, Melinda Ademi: Kush është për fli, më komentoni

D V

Andrea do të performojë por nga viti i ardhshëm ka gjasa që Maqedonia të mos mer pjesë në Eurovision

Z.H

Meghan Markle nuk mund t’i ndalë lotët gjatë varrimit të Mbretëreshës Elizabeth II

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More