Agjencia Zhurnal.mk.

Në orët e hershme të mëngjesit të shtëna në Shkup

MPB lajmëron se dje, në orën 00:30, S.S. (66) nga fshati Lubin-Shkup ka raportuar se para shtëpisë së tij disa persona të ardhur me veturë të udhëtarëve kanë shtënë me armë zjarri.

Nga atje lajmërojnë se nuk ka persona të lënduar.

Punonjësit e policisë kanë këqyrur vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur gëzhoja.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Related posts

Ndalohet një tregtar nga Vrapçishti për të vuajtur dënimin me një vit burg

Xh M

Rrahje mes mjekeve në spitalin e Manastirit

Xh M

Shkatërrohet grupi kriminel, arrestohen 10 persona

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy