Agjencia Zhurnal.mk.

Në një lidhje të re, Jasmina surprizohet nga dhurata speciale!

Jasmina vendosi të dilte çift me Andin nga “Për’puthen”, por historia e tyre përfundoi shumë shpejt. Xhelozia dhe grindjet e shpeshta u bënë shkak që ata të ndanin rrugët me njëri-tjetrin. U përfol se këngëtarja Diona Fona, me të cilën Andi bashkëpunoi për një këngë, ishte arsyeja kryesore pse ata të dy u ndanë. Mirëpo e ftuar në “Soiree” së fundmi Diona ka treguar se mes saj dhe Andit nuk ka pasur kurrë asgjë më shumë përtej shoqërisë e punës.

 

“Ç’ka duket në televizion, nuk është e vërteta. Gjithmonë duhet të lesh hapësirë që të mendosh që është ndryshe historia. Nuk është që edhe i kam përcjellë. Ata si çift nëse kanë vendosur që të ndahen, kanë vendosur që të ndahen për arsyet e veta. Unë nuk kam lidhje. Unë kam pasur bashkëpunim profesional. E kam marr si model, si aktor në spot edhe kaq”, u shpreh Diona.

Megjithatë historia me Andin ka mbetur e shkuar e harruar për Jasminën. Më herët, gjatë një interviste virtuale me ndjekësit, ajo ka zbuluar se është në një lidhje të re. E pyetur më pas nëse i dashuri i saj është një person publik apo jo, ajo është përgjigjur: “Anonim”. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk ka dashur të zbulojë shumë detaje, por mesa duket partneri i saj nuk është i njohur në botën e televizionit.

Së fundmi, ajo ka marrë një dhuratë mjaft romantike, pas së cilës me siguri fshihet personi që i ka vjedhur zemrën.

Këtë surprizë, ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ku shihet një arush i kuq me trëndafila, krahas së cilës ka bashkangjitur një zemër të bardhë.

Related posts

Beyonce vë në pah këmbët e tonifikuara me një fustan të shkurtër të gjelbër

D V

Dafina zbulon listën e këngëve të albumit “Dafinë Moj”, spikatin duetet me nënën e saj dhe Tunën

Redaksia

Varëse në ballë?Askujt nuk do i kishte shkuar ndërmend pse princeshë Diana mori atë vendim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More