Agjencia Zhurnal.mk.

Në ndërprerje qarkullimi Novosellë – VK Novosellë

Shkup, 3 nëntor – Rruga kryesore fshati Novosellë – vendkalimi kufitar Novosellë është mbyllur për qarkullim për shkak të një aksidenti trafiku.

 

Komunikacioni është ndërprerë që nga ora 17:30, informoi sot pasdite Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Në pjesën tjetër të vendkalimeve kufitare qarkullimi po zhvillohet pa probleme, në rrugë të thata.

Related posts

Deputetët e VMRO nënshkruhen për mëditjet dhe shpenzimet rrugore por nuk punojnë

Xh M

DAP: Deri në fund të javës pritet të përfundojë përditësimi i aplikacionit

Xh M

Limani: Në takimin me Mickoskin kemi biseduar se si Ali Ahmeti lut Mickoskin për koalicion

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More