Agjencia Zhurnal.mk.

Në mesnatë publikon këngë, Mozzik: I’u tregoj kujt i them “Të dua” në ora 23:59

Mozzik, është njëri nga reperët më të suksesshëm dhe më të dashur në tregun shqiptar.

E ditën e djeshme ai ka paralajmëruar projekt të ri muzikor.

 

Përmes një postimi në ‘Instagram’, ai ka treguar detaje lidhur me këtë projekt.

“NESËR / TOMORROW, Iu tregoj kujt i them “ Të Dua” në ora 23:59”, shkroi ai krahas imazheve nga xhirimet e klipit.

Në imazhin e hedhur, ai është shfaqur i përgjakur.

Related posts

Me ndryshim të ri në pamje e dekolte të hapur, Kejvina Kthella duket mahnitëse

D V

Loredana Zefi shpreson që në vitin 2022 të mos ketë njerëz falsë

D V

Era Istrefi shfaqet provokuese në fotografitë e fundit

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More