Agjencia Zhurnal.mk.

Në mesin e viktimave edhe katër qytetarë nga Dibra

Sofje, 23 nëntor – Në mesin e viktimave në tragjedinë e autobusit nga Maqedonia e Veriut që ndodhi sot në Bullgari, janë edhe katër qytetarë nga Dibra.

 

“46 shpirtërat, ndër to 4 dibranë, që morën rrugën për të shijuar kënaqësinë e një fundjave, sot nuk u kthyen më pranë familjeve të tyre , por si dëshmorë i dhuruan shpirtin Zotit të Gjithësisë.

Ngushëllime për të gjithë familjarët e viktimave, ndërsa të ndjerët qofshin nën mëshirën e Zoti!”, shkruan në faqen Qyteti i Dibrës.

Related posts

Milloshoski: Zaev të sigurojë tranzicion të qetë të pushtetit

Z H

Moti ftohtë dhe me reshje shiu

Redaksia

Analistët flasin në Top Chanel për zgjedhjet në Maqedoni: Artan Grubi figura më tragjike në Maqedoni!

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More