Agjencia Zhurnal.mk.

Në Makedonski Brod, një mësues ka rrahur dy nxënës

Makedonski Brod, 28 Tetor – Një mësues ka sulmuar dy nxënës, ndërsa njëri prej tyre ka mbetur i lënduar.

 

Më 10 të këtij muaji, në objektin e një shkolle fillore në Makedonski Brod, mësuesi ka përdorur forcë fizike për të nxjerrë nga objekti dy nxënës.

Policia e Kërçovës ka paraqitur kallëzim penal kundër mësuesit M.S. nga Prilepi për shkak se ka kryer veprën penale “maltretim gjatë kryerjes së detyrës”.

Related posts

Stomatologët specialistë i shkruajnë kryeministrit: “Pagesa ka ngecur, institucionet po na injorojnë”

Xh M

Mot me diell me vranësira mesatare lokale

Z.H

Për shkak të rikonstruimit të rrjetit të shpërndarjes, Resnja dhe Prespa nesër 10 orë pa energji elektrike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More