Agjencia Zhurnal.mk.

Në Kumanovë kapet hajdutja 23 vjeçare

Më 26.09.2022 në ora 11:30, zyrtarët policorë të MPB-së Kumanovë kanë ndaluar M.Z.(23) nga Kumanova.

 

Ajo dyshohet se ka kryer disa vepra penale “vjedhje” dhe “vjedhje e rëndë” në zonën e Kumanovës.

Pas dokumentimit të plotë të çështjes ndaj M.Z. do të dorëzohet një aplikim i duhur.

Related posts

Një emigrant nga Afganistani është gjetur i vdekur pranë urës hekurudhore në Gjevgjeli

Xh M

I tregoi materiale pornografike një vajze të mitur, arrestohet 34 vjeçari nga Manastiri

Z.H

Rrahje mes disa personave në Prishtinë, lëndohen pesë prej tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More