Agjencia Zhurnal.mk.

Në jetën tonë ka disa çaste kur dhimbja bëhet e vështirë

Shkup, 3 dhjetor – Lideri i Alternativës, Afrim Gashi, ju ka shprehur ngushëllime familjarëve që humbën të dashurit e tyre në Bullgari.

 

“Në jetën tonë ka disa çaste kur dhimbja bëhet e vështirë dhe rëndë e përshkrueshme. Por, ka ca ditë kur dhimbja i shter edhe fjalët. Kështu ishte sot Shkupi ynë.

Zoti i pastë mëshiruar ata që sot i strehuam në tokë, ndërsa ia dorëzuam Qiellit dhe Ai u dhashtë durim e fuqi familjarëve të tyre për ta përballuar këtë dhimbje!, është shprehur Gashi.

Related posts

Ministria e Financave nesër dhe pasnesër do të jetë nikoqir i konferencës “Rimëkëmbje dhe rritja ekonomike pas KOVID-it”

D V

LAMM: Për shkak të mjegullës, ulet dukshmëria në rrugën Kriva Pallankë-vendkalimi kufitar Deve Bair

D V

Trajanov: Kur Qeveria është stabile, neve partive të vogla nuk na pyet askush asgjë!

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More