Agjencia Zhurnal.mk.

“Në gjykatë ka bombë”/ Telefonata që “ngriti në këmbë” policinë, çfarë po ndodh në SPAK

“Në gjykatën e Apelit ka bombë”. Kjo është telefonata anonime që ka mbërritur në sallën operative dhe që ka ngritur në “këmbë” policinë.

 

Burime bëjnë me dije, se menjëherë pas kësaj telefonate, policia ka nisur verifikime të imtësishme në të gjitha godinat e gjykatës, por deri tani nuk kanë gjetur asnjë gjë.

Forca të shumta policie ndodhen aktualisht në GJKKO dhe SPAK.

Telefonuesi ka fikur telefonin pas alarmit që dha, ndërsa po punohet për identifikimin e tij.

Related posts

Tërmet me magnitudë 3.2 ballë në Tiranë

D V

Bien nga lartësia ku punonin dy të rinj në Tiranë. Nisen me urgjencë në spital

Xh M

Pjesë e klanit “Kamorra”, dënohet me 10 vjet burg shqiptari

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More