Agjencia Zhurnal.mk.

Në Gjermani, një grua 91-vjeçare tentoi të futej me një biçikletë me tri rrota në autostradë

Të shtunën pasdite, një grua 91-vjeçare u përpoq të ngiste një biçikletë me tri rrota në një autostradë pranë Erkheim të Gjermanisë.

Kështu, siç raportojnë mediat e huaja, një shofere ka reaguar drejt dhe me siguri i ka shpëtuar jetën 91-vjeçares.

Sipas policisë, 91-vjeçarja ka dashur të futet në autostradën drejt Lindau me biçikletën e saj me tre rrota rreth orës 15.00.

Një shofere e ka vënë re 91-vjeçaren në korsinë e pjerrët, e ka ndaluar dhe e ka penguar të vazhdojë.

Menjëherë pas kësaj, një patrullë policie ka marrë në mbajtje të sigurt 91-vjeçaren dhe ia ka dorëzuar familjarëve të saj.

Sipas policisë, gruaja vuan nga demenca. 

Related posts

Zbulohen detaje dhe pamje të Grandland të ri, të lansuar nga Opel

D V

Tesla shkarkon ekipin e saj të marketingut vetëm disa muaj pas krijimit

D V

Hipervetura e re nga MG arrin shpejtësinë nga 0-100 për 1,9 sekonda

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky