Agjencia Zhurnal.mk.

Në detaje – kompletimi i grupeve të Ligës së Kampionëve dhe fituesit e çmimeve të UEFA-s

Pas një vere të ngarkuar me sport ndërkombëtar në Euro 2020, Copa America dhe pas Lojërave Olimpike e rikthimit të ligave të futbollit, është radha e Ligës së Kampionëve.

 

Shorti i fazës grupore i ka përcaktuar klubet që do të përballen me njëri-tjetrin në fazën hapëse të garës më të madhe evropiane të futbollit.

Në të njëjtën kohë, siç është tradita, gjatë kësaj ceremonie u ndanë edhe çmimet e UEFA-s për lojtarët, trajnerët dhe skuadrat më të mira.

Related posts

Dështimi i Romës, Steven Nzonzi transferohet te Al Rayyan

D V

Messi: Një ditë do të kthehem te Barcelona

D V

E përgjaku kundërshtarin, LeBron James pezullohet për herë të parë në karrierë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More