Agjencia Zhurnal.mk.

Në Demir Kapi jehona prej 14, 27 për qind deri në ora 9

Demir Kapi, 31 tetor  – Në Demir Kapi deri në ora 9 në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale ka jehonë prej 14,27 për qind, për MIA-n informoi Bllagoj  Jovanovski, kryetar i Komisionit komunal zgjedhor.

 

Në Demir Kapi numri i personave me të drejtë vote në zgjedhje është 3.163, ndërsa votohet në 11 vendvotime.

Related posts

Të gjitha vendvotimet në Dibër janë hapur në kohë

D V

Pa ujë sot një pjesë e rrugëve “Xhon Kenedi” dhe “Kemajl Sejfulla” në Çair

Z H

Barrierat në shoqëri më të rënda se invaliditeti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More