Agjencia Zhurnal.mk.

Në Bit Pazar arrestohet një person i kërkuar me urdhërarrest

Shkup, 13 janar – Nëpunës policor nga Ekipi operativ i MPB-së sot në territorin e Bit Pazarit kanë arrestuar një person të kërkuar me urdhërarrest.

 

Siç informojnë nga MPB-ja nga liria është privuar nga liria shkupjani E.J (48) me urdhër të Gjykatës Themelore Shkupi 1 për vuajtjen e dënimit me burg prej 5 vitesh e 5 muaj lidhur me veprën penale sipas nenit 235 paragrafi 1 të Kodit penal.

Në kumtesën theksohet se ai është dërguar në INP- Idrizovë për vuajtjen e dënimit. 

Related posts

I bie dritarja sipër, vdes një 5-vjeçar në Drenas

D V

“Autorët e ndoqën 6 muaj”/ Mbyllen hetimet për vrasjen e shqiptarit në Angli, pranë gruas dhe foshnjes

D V

E mitura e zhdukur në Viti dyshohet se u dhunua, arrestohet i dyshuari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More