Agjencia Zhurnal.mk.

Në Autokomandë digjet një kamion i mbushur me kartonë (Video)

Pasditen e sotme, në Autokomandë të Shkupit është shkrumuar një kamion.

 

Kalimtarë të rastit kanë inçizuar ngjarjen. NGa kamioni del tym i zi.

Në teren ka dalë njësia e zjarrfikësve ndërsa për dalje nga Shkupi, komunikacioni është pak i rënduar. Sipas informatave të para, thuhet se kamioni ka qenë i mbushur me kartonë./Zhurnal.mk

Digjet një kamion në Autokomandë! (qytetar)

Posted by Duam Çair të pastër on Monday, November 14, 2022

Related posts

Policia e Kosovës arreston shtatë persona të dyshuar për “kontrabandim me emigrantë”

D V

19 vjeçarja nga Gostivari sulmon fizikisht nënën e saj

Xh M

Hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi në Podujevë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More