Agjencia Zhurnal.mk.

Në arrest shtëpie, Berisha ndjek online mbledhjen e grupit parlamentar të PD

Në pamundësi për të marrë pjesë fizikisht, ish kryeministri Berisha e ka ndjekur online mbledhjen e grupit parlamentar të PD.

Mbështetësit e Gazment Bardhit dhe përkrahësit e ish-kryeministrit Sali Berisha janë bashkuar sot për herë të parë në një mbledhje të grupit parlamentar brenda selisë së Partisë Demokratike.

Pas gati dy vjetësh qëkur selia u rimor nga Rithemelimi dhe ku mbështetësit e Bardhit mblidheshin në kryesinë e Kuvendit apo salla të hoteleve të Tiranës, sot është zyrtarizuar bashkimi mes tyre, duke bërë bashkë më shumë se 40 deputetë.

Related posts

Ndahet nga jeta profesori i njohur, Kristaq Berxholi

Xh M

Berisha gati ndryshimet statusore, Gazment Bardhi e cakton nënkryetar partie

Xh M

Prodhimi i municioneve në Poliçan, uzina mund të bëhet funksionale me një projekt konkret

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy