Agjencia Zhurnal.mk.

Ndihmëstrajneri i Ulpianës tregon si e mposhtën Gjilanin

Ndihmëstrajneri i Ulpianës, Visar Bardhi është shprehur i lumtur për fitore ndonëse ka pasur edhe hamendje se do të triumfojnë ndaj Gjilanit.

Derisa tutje, Bardhi shtoi se kjo fitore i jep motivim për të marrë pikë të plota edhe në ndeshje tjera.

“Ne e kemi ditur që do të triumfojmë në Gjilan, pas të gjitha ndeshjeve të bukura por që nuk e kemi pasur fatin.

Në Gjilan kemi dhënë maksimumin dhe arritëm fitoren. Çdo ndeshje jemi të motivuar, por tani do të jemi edhe më të motivuar pas kësaj ndeshje”, deklaroi Bardhi.

Related posts

Kovaçevski nuk dëshiron të komentojë për zënkat në VMRO-DPMNE, por bën thirrje për bashkim për ndryshimet kushtetuese

D V

Nevojitet transparencë më e madhe gjatë miratimit të Kodit penal, thonë nga Këshilli gjyqësor dhe Këshilli i prokurorëve publik

D V

Në repartin e urologjisë u promovua procedura e re – u vendos nefrostoma perkutane

Xh M
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!