Agjencia Zhurnal.mk.

Ndeshje spektakolare zhvillohen sot në dy grupet e Ligës së Parë

Futboll të bukur ku pritet edhe spektakël golash do të jetë edhe në Ligën e Parë, pasi sot (e diele) zhvillohen plotë 6-të ndeshje në kuadër të javës së katërt në Grupin A dhe B.

Në Grupin A ndeshje më interesante pritet të jetë në “Riza Lushta” ku ballafaqohen Trepça ’89 dhe Onix, derisa dy ndeshjet tjera do të jenë Drenasi – Istogu dhe A&N – Rahoveci

Ndërsa në Grupin B takim më i zjarrtë pritet t’i vë përballë derbin rajonal në mes Vllaznisë dhe Vitisë, teksa dy përballjet tjera janë Kika – Flamurtari dhe Ferizaji – Vushtrria.

Të gjitha këto ndeshje zhvillohen nga ora 16:00 dhe Sheshi.info do të ju mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në kohë reale.

Related posts

Feronikelit i lejohet merkato, zyrtarizojnë nëntë transferime të reja

Redaksia

Stefan Janev: Nuk ka ndryshim në qëndrimin e Bullgarisë për Maqedoninë e Veriut

Redaksia

Pjesërisht pranohet padia për shpifje të kryeministrit Zaev kundër Aleksandar Nikolloskit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More