Agjencia Zhurnal.mk.

Ndeshja që do të përcaktojë tre skuadrat në fund të tabelës

Malisheva dhe Dukagjini janë në mesin e skuadrave që rrezikohen me largim nga Superliga e Kosovës.

Nesër në Liman Gegaj do të ballafqohen Malisheva me Dukagjinin me fillim nga ora 13:00.

Malisheva me një fitore eventuale do të dimëronte më e qetë pasi do të shkëputej tre pikë nga përcjellsi më i afërt Ulpiana.

Dukagjini në vendin e parafundit me 17-të pikë, vetëm me një fitore do të largohej nga zona e rrezikshme.

 

Related posts

2 viktima dhe vetëm 48 raste të reja me Covid, shërohen 253 pacientë

Z.H

EDITORIAL / A janë OJQ-të vegla e rrjetit Global të Rusisë në Ballkan!

Redaksia

E papritur, Azem Bejta ka shkëputur kontratën me Malishevën pak ditë pas prezantimit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More