Agjencia Zhurnal.mk.

Ndërron jetë në moshë shumë të re mësuesja në Sh.F “Liria” – Anesa Sabedini

Shkup, 22 tetor – Ndërron jetë në moshë të re mësuesja e Shkollës fillore Liria, Anesa Sabedini. Këtë lajm e ka publikuar shkolla Liria në profilin zyrtar duke I shprehur ngushëllime familjes.

 

Në status thuhet:

Familje e nderuar Sabedini! Me pikëllim të thellë morëm lajmin për shkuarjen në amshim të koleges tonë Anesa Sabedini. Kjo dhimbje e jona lidhet me punën plot përkushtim dhe dashuri ndaj nxënësve. Të kujtojmë si një arsimtare punëtore dhe e kujdesshme me gjithë ne. Në emër të gjithë kolegëve dhe stafit të shkollës, pranoni ngushëllime të përzemërta. Pusho e qetë Anesa jonë!Qoftë i përjetshëm kujtimi për kolegen tonë!
Nuk dihen shkaqet e ndarjes nga jeta të mësueses Anesa Sabedini.

Related posts

Filloi procesi i Fondit për Ballkanin Perëndimor për aplikim të projekteve të vendeve në rajon

Z H

Spasovski: Mbi 15 mijë qytetarë nuk mund t’i marrin letërnjoftimet, për shkak të bllokimit të Ligjit në Kuvend

D V

Zaev u takua me Linhartin dhe një delegacion biznesmenësh austriakë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More