Agjencia Zhurnal.mk.

Ndërron jetë bashkëshortja e Nevzat Halilit, ja kurë bëhet varrimi

Tetovë, 30 tetor – Sot ka ndëruar jetë bashkëshortja e Nevzat Halilit Sadete Halili.

 

Varimi do të bëhet sot me datë 30.10.2022 (e Diel) pas namazit të Ikindis në varezat e fsh. Poroj. (Pas ores 14:00)

Related posts

Shënimi i Ditës së sëmundjeve të rralla

Z.H

VMRO “bën cirk” para Kuvendit, dënon me nga 101 vite burg Osmanin, Mariçiqn dhe Kovaçevskin

Z.H

Ambasadorja Bërns përvesh mëngët dhe bën ajvar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More