Agjencia Zhurnal.mk.

Ndërron jetë bashkëshorti i Silvana Boneva, ajo i tha lamtumirë me një foto dhe një mesazh emocional

Shkup, 27 gusht – Ish-deputetja shumëvjeçare e VMRO-DPMNE-së, Silvana Boneva njoftoi se burri i saj Aleksandar ka ndërrua jetë.

 

Ish -anëtarja e Komisionit Shtetëror Zgjedhor ndau një fotografi të burrit të saj dhe shkroi “Pusho në paqe, i dashur im”.

Boneva ka marrë qindra mesazhe ngushëllimi në rrjetet sociale.

Related posts

Debat në kuadër të projektit “Buxhetim i përgjegjshëm gjinor në sektorin e bujqësisë dhe zhvillimit rural”

D V

Shpenzimet e jetës janë rritur për 3,7, ndërsa çmimet e shitjes me pakicë për 5,6 për qind

D V

Ndahen certifikatat për këshilltarët e rinj të Dibrës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More