Agjencia Zhurnal.mk.

Ndërpritet komunikacioni në rrugën Strumicë – VK Novosellë

Shkup, 22 dhjetor – Nga ora 19:30 është ndërprerë plotësisht komunikacioni në rrugën magjistrale A-4, Strumicë – vendkalimi kufitar Novosellë.

 

Sipas LAMM-së, komunikacioni është ndërprerë për shkak se një automjet për udhëtarë ka marrë flakë në rrugë.

Related posts

Për shkak të rikonstruimit të rrjetit të shpërndarjes, Resnja dhe Prespa nesër 10 orë pa energji elektrike

D V

Zhurmë e madhe për “Titanikun” në Çair, ndërsa për mbi 300 mijë objekte ilegale hulumtuesit mbyllin sytë!

Z H

Pa ujë disa lagje të Shkupit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More