Agjencia Zhurnal.mk.

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

Edhe reperi Mozzik ka uruar festën.

 

Reperi kosovar sot ka sjellë një imazh familjar për ti dhënë më shumë kuptim festës së Kurban Bajramit, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast ai bëri dedikimin më të bukur prindërve të tij, që jo rrallë herë ka vepruar ngjashëm.

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit. E ne ndihemi edhe më shumë të bekuar kur cdo festë janë pranë nesh. Urime Festën e Kurban Bajramit nga familja Aliu! Zoti ju ruajtë e ju dhashtë begati në shtëpitë tuaja”, ka shkruar Mozzik derisa sjellë foton me prindërit dhe Getinjon.

Ndryshe, kënga e tij e fundit është ajo me titullin “Dashni me photoshop

Related posts

Rihanna publikon trailerin e tretë vjetor të “Savage X Fenty Show”

D V

Xheraldina sjell pamjet e ëmbla me Poem Blu

D V

Tuna publikon fotografi me dy djemtë e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More