Agjencia Zhurnal.mk.

Naser Rafunës i vdes nëna

Aktori i njohur, Naser Rafuna, ka njoftuar se ka ndërruar jetë nëna e tij.

 

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, bëhet e ditur se ajo vdiq sot, transmeton Klankosova.tv.

Rafuna tha se për varrimin do ta bëjë një njoftim më vonë.

“Nana ime sapo ia dorëzoj shpirtin e saj Krijuesit të Gjithësisë. Kohën e saktë të varrimit, ju infomoj me kohë. Të Allahut Jemi dhe te Ai do të Kthehemi”, ka shkruar komediani.

Related posts

Aktorja e “On The Buses”, Anna Karen vdes nga shpërthimi i zjarrit në shtëpinë e saj në Londër

D V

Oriola Marashi merr vëmendje me paraqitjen joshëse në Festivalin e Filmit në Venecia

Lea Muslija

Pas grevës nëpër shkolla, Bufi: Ditë e mrekullueshme për me lujt menq

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More