Agjencia Zhurnal.mk.

Napoli – Sassuolo, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Napoli – Sassuolo, e vlefshme për Serie A.

Ndeshja luhet në orën 15:00 në stadiumin “Diego Armando Maradona”.

 

Napoletanët janë në një formë fantastike dhe për rrjedhojë janë duke prirë në kampionat.

Këtë ecuri do të synojnë vijojnë edhe sot, ndaj një kundërshtari jo fort të përshtatshëm.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare.

Related posts

Vajza që nuk ndalet asnjëherë, tani pret suksese edhe në MuayThai

A.S.

Inter – Shakhtar, formacionet e mundshme

D V

Shkëlqeu në Euro 2020, tri klubet e mëdha italiane pas Mikkel Damsgaard

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More