Agjencia Zhurnal.mk.

Naomi Osaka dhe Cordae nxisin thashethemet se janë ndarë vetëm tre muaj pasi u bën prindër për herë të parë

Naomi Osaka dhe i dashuri i saj, Cordae, shkaktuan spekulime se janë ndarë vetëm tre muaj pasi mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku.

Ylli 26-vjeçar i tenisit la të kuptohet për një ndarje të mundshme në Twitter të martën dhe më pas fshiu çdo gjurmë të reperit të “Doomsday” nga Instagrami i saj.

“Unë dua vetëm dikë që do të shikojë perëndimin e diellit me mua”, shkroi Osaka në Twitter më 17 tetor.

Foto: Getty Images

Ish-tenistja numër 1 e Botës gjithashtu me sa duket sugjeroi se ishte beqare disa javë më parë.

“Arti i të duash veten”, shkroi ajo më 27 shtator.

Ajo gjithashtu pëlqeu një postim në Twitter një javë më parë rreth “largimit nga ata që nuk të vlerësonin”.

Foto: Instagram

Cordae nuk postoi asgjë për ditëlindjen e Osakës të martën dhe mungonte në fotot e saj festive.

Dyshja, të cilët janë në lidhje që nga viti 2019, gjithashtu nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në llogaritë e tyre përkatëse në rrjetet sociale.

Foto: Instagram

Ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë të quajtur Shai, në korrik. Ajo njoftoi se ishte shtatzënë në janar duke postuar një foto të Instagramin e saj.

Osaka, e cila u tërhoq nga Australian Open disa ditë përpara se të bënte njoftimin e shtatzënisë, u zotua se do t’i rikthehej sportit më në formë se kurrë më parë. 

Related posts

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

D V

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

D V

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

D V