Agjencia Zhurnal.mk.

Namik Dokle rrëfehet si asnjëherë më parë, përlotet në mes të emisionit

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle ka treguar mes lotësh se si pandemia i mori vëllain.

 

Në njw intervistw televizive, ai kujtoi Bashkim Finon, Marko Bellon e shumë miq të tjerë që humbën jetën në betejën me virusin.

“Gjithashtu ka humbur jetën nga COVID-i edhe im vëlla. Unë vetë me bashkëshorten e kemi kaluar jo lehtë COVID-in dhe ndërkohë elementi tjetër është që një nga vajzat e mia që është mjeke në Itali dhe ajo gjatë gjithë periudhës së COVID-it ka qenë e angazhuar në një spital COVID-i dhe ka qenë në vijën e parë,” – u shpreh Dokle.

Ai përmendi se shumë nga elementët dramatik që i tregonte e bija kanë ndikuar që ai të përfshinte këtë pandemi në librin e tij.

Related posts

Hezitimi i studentëve për t’u vaksinuar, Rakacolli: Mbroni shëndetin dhe siguroni hyrjen në auditore

D V

Zbulohet se kush janë hakerët që e sulmuan Shqipërinë

Xh M

Akuzohet për dhunimin e adoleshentes shqiptare që nga mosha 13-vjeçare, arrestohet prifti 37-vjeçar në Greqi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More