Agjencia Zhurnal.mk.

Musliu-Shoshi: Turp për presidenten, asnjë fjalë për heronjtë e gjallë që janë në Hagë

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi, ka kritkuar presidenten, Vjosa Osmani, e cila sipas saj nuk i përmendi ish-krerët e UÇK-së që po gjinden në Hagë.

“Presidente, asnjë fjalë për heronjtë e gjallë të Republikë së Kosovës që janë të burgosur në Hagë!!!TURP!”, ka shkruar ajo.

Related posts

Vendimi për dinarin, Osmani dhe Hovenier diskutojnë për propozimet që ofrojnë zgjidhje për planin e tranzicionit

D V

Motra e Ganimete Musliut thotë se deputetja e kaloi me sukses operacionin

D V

Vdekja e katërvjeçares – Ministri Vitia në pritje të raporteve për të marrë masa

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy