Agjencia Zhurnal.mk.

Musk thotë se Twitter mund të vendosë një ‘tarifë të lehtë’ për bizneset dhe qeveritë

Përdoruesit – bizneset dhe qeveritë – të Twitter mund të kenë nevojë të paguajnë një tarifë “të lehtë” për të qëndruar në platformën e mediave sociale, ka thënë shefi i Tesla-s, Elon Musk.

Një deklaratë e tillë vjen pasi bordi i Twitter ra dakord për një ofertë prej 44 miliardë dollarësh nga Musk.

Megjithatë, Musk tha se faqja do të jetë gjithmonë falas për “përdoruesit normalë”.

Ai kishte thënë më parë se donte “ta bënte Twitter më të mirë se kurrë duke përmirësuar produktin me veçori të reja”.

Sidoqoftë, Twitter nuk i është përgjigjur menjëherë një kërkese të BBC për koment.

Related posts

Malajzia do të ndërtojë një park masiv për projektimin e çipave

D V

Huawei i shton telefonave të saj një veçori që nuk e ka asnjë telefon tjetër, përfshirë iPhone

D V

Veçoria e ardhshme e Google Maps ju dërgon në destinacionin e dëshiruar pa pasur nevojë për internet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky