Agjencia Zhurnal.mk.

Murseli: Unë e shoh të ardhmen e Tetovës me shumë rini që kanë ambicie për punë

Shkup, 14 tetor – “Unë e shoh të ardhmen e Tetovës me shumë studentë dhe rini që kanë ambicie për punë, për rritje të standardeve jetësore dhe për zhvillim teknologjik.” – ka publikuar kandidati i ASH-së për kryetar komune të Tetovës Vullnet Murseli në profilin e tij në Facebook.

 

Related posts

Afrim Gashi viziton fshatin shqiptar Norovë të Krushevës

D V

ASH-AAA nderuan 14 viktimat nga tragjedia në Tetovë

D V

Mexhiti: Ta rikthejmë Haraçinën duke ia dhënë votën Ridvanit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More