Agjencia Zhurnal.mk.

Mungon vetëm zyrtarizimi – Costa e Karius kalojnë në Premier League

Diego Costa dhe Loris Karius janë rikthyer në Premier League.

Të paktën kështu raporton Fabrizio Romano, sipas të cilit mungon vetëm zyrtarizimi.

Costa ka nënshkruar marrëveshje njëvjeçare me Wolves njëjtë sikurse Karius me Newcaslte.

Së shpejti pritet njoftimi zyrtar nga klubi i Newcastle.

Related posts

Çështja e vizës së Gjokoviqit do të shqyrtohet

D V

Mësohen kundërshtarët potencialë të Chelseat në Kupën e Botës për Klube

D V

Reece James shumë afër rinovimit të kontratës

lina

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More