Agjencia Zhurnal.mk.

Mozzik publikon foto me vajzën e tij teksa ka shkëmbyer puthje në buzë

Mozzik ka treguar shpesh që ka raporte të ngushta me vajzën e saj, Hanën.

Ka pak kohë prej kur reperi i ka dedikuar asaj edhe një këngë.

 

“Të dua”, titullohet kënga, ku ka folur për marrëdhënien që ka me të.

E së fundmi ata duket se janë takuar dhe kanë shkëmbyer disa momente bashkë.

I njëjti në imazhin e shpërndarë në ‘InstaStory’ shfaqet duke i dhuruar një puthje në buzë.

Related posts

“Në këtë pikë jam e mpirë”, Dafina Zeqiri shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore

Redaksia

Pas një mungese të gjatë, Era Istrefi paralajmëron rikthimin në muzikë

D V

D.K.R titullohet projekti më i ri nga Dini Casanova

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More