Agjencia Zhurnal.mk.

Mozzik pranë Hanës në ditën e parë të shkollës

Mozzik vazhdon të jetë ndër reperat më të komentuar të showbizit shqiptar.

Së fundi ishte komentuar lidhur me reagimet e tij pas konfirmit të lidhjes së Loredanës me futbollistin e Dortmundit.

Reperi bashkë me Loredanën kanë edhe një vajzë.

E ditën e sotme ai ka njoftuar se vajza e tij Hana, ka filluar shkollën.

Ai ka ndarë disa imazhe nga kjo ditë e rëndësishme për ta, ku shihen bab e bijë së bashku në klasë.

”Hana filloi sot rrugëtimin e parë të saj në Shkollë . E normal që qenka ndjenjë shumë e bukur me pa fëmijën tënd duke e marrë me shumë dashuri e vullnet fillimin e shkollës.” ka shkruar Mozzik.

Hana filloi sot rrugëtimin e parë të saj në Shkollë .E normal që qenka ndjenjë shumë e bukur me pa fëmijën tënd duke e…

Posted by Gramoz Aliu on Sunday, August 20, 2023

Related posts

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

D V

Morena Taraku vë në pah linjat joshëse të trupit në imazhet e reja

D V

Gold AG dhe Gjin Dona sjellin këngën e re “Mirdita”

D V