Agjencia Zhurnal.mk.

Mozzik hedh “kunja” për Loredanën, nga “Madam” e shndërron në “Lakmitare”

Mozzik dhe Loredana janë njëri ndër çiftet që bënë bujë në media me lidhjen e më pas edhe me ndarjen e tyre.

Ani pse ka kohë prej kur janë ndarë, “kunjat” mes tyre nuk mungojnë në rrjete sociale.

 

Por së fundi, Mozzik ka hedhur “kunja” live në një koncert.

Teksa po mbante koncertin ai u shpreh se së pari i kishte dedikuar këngën “Madam” e më pas “Lakmitare”, por duke mos përmendur emrin e reperës.

Sidoqoft, “Madam”, ishte dedikim për Loredanën, madje ajo ishte edhe pjesë e klipit në këtë projekt.

Related posts

Vdes nga sulmi në zemër reperi i famshëm

Xh M

Eni Koçi reagon për protestën kundër Vuçiqit në Tiranë: Jam e lumtur që sot e gjithë Shqipëria i thotë jo këtij projekti

D V

“A e ke tradhtuar Mozzikun dhe a e lejon të takojë vajzën”, Loredana Zefi u përgjigjet ndjekësve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More