Agjencia Zhurnal.mk.

Moza vjen me projektin “Katile” (Video)

Me muzikë nga Nurteel dhe tekst nga Ghulo, Nurteel dhe vet këngëtarja Moza, video e realizuar nga Kotorri, me producent ekzekutiv Labinot Nuraj, këngëtarja e re Moza vjen me një këngë të re të titulluat Katile.

 

Në fakt Katile tashmë është bërë thuajse trend në skenën muzikore pasiqë shumë këngëtarë kanë realizuar deri më tani projekte me titull dhe tematikë të ngjajshme por Moza vjen më unike në këtë drejtim.

Për dukjen e këngëtares është përkujdesur Kaci dhe Sellma për make up dhe flokët, fustanet nga Enkelejda Shatri kurse për stajlingun Vjollca Pepaj Balaj.

Në vazhdim ndiqni hitin e saj, Katile:

Related posts

“Kosova është Shqipëri”, Stresi publikon video duke e djegur flamurin e Serbisë në protestën kundër Vuçiq

D V

Dua Lipa ndryshon stil, duket tejet atraktive rrugëve të New Yorkut

D V

Shakira thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Pique

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More