Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot në RMV

Shkup, 19 tetor – Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla, paradite në pjesët perëndimore të vendit me vranësira më të mëdha. Dot të fryj erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 9 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 14 deri në 21 gradë.

 

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira të vogla dhe me erë të dobët nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të ulet në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 18 gradë Celsiusë.

Related posts

Avokati i Popullit u bën apel organizatorëve të protestave të kenë kujdes në përfshirjen e fëmijëve

D V

Pandemia e lë pa turistë Maqedoninë e Veriut

R Zh

Prokuroria e Bullgarisë: Të lënduarit janë në gjendje të rëndë psiqike, ende po hetohet nëse ka pasur shpërthim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More