Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 5 shtator – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe reshje lokale të shiut.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 20 deri 26 gradë celcius.

Nesër moti pritet të jetë me reshje të shiut, ndërsa ditëve tjera do të jetë me vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë e përforcuar.

Related posts

Si 30 vjet më parë, Bullgaria ishte e para në botë që e njohu pavarësinë e Republikës së sotme të Maqedonisë së Veriut

D V

Ivanovska: Korrupsioni vazhdon të jetë problem serioz në Maqedoni

D V

Dimitrov-Matuela: Maqedonia e Veriut është e gatshme për fillim të negociatave inkuadruese me BE-në

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More