Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 25 dhjetor – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Në disa lugina do të ketë kushte ër paraqitje të mjegullës në mëngjes dhe vranësira të ulëta/

 

Do të fryjë erë mesatare, nga drejtimi jugor, e cila do të shkaktojë rritje të temperaturave dhe shkrirje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 9 gradë celcius.

Related posts

Hoxha: Epërsia e Kasamit në Tetovë është mbi 5.500 vota, fitojmë edhe në Zhelinë

D V

Kortezhi i trupave të viktimave u nis për banesën e tyre të fundit

Z H

Fushatë intensive e fundjavës për zgjedhjet lokale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More