Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 3 tetor – Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryj erë e dobët nga drejtimi jugor.

 

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 9 gradë celsius, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 20 deri në 25 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura minimale do të ulet në 5 ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 24 gradë celsiusë.

Related posts

Shënimi i 3 Dhjetorit – Ditës ndërkombëtare të personave me aftësi të kufizuara

Z H

Sela: Ftoj Bilall Kasamin t’i bashkangjitet iniciativës për krijimin e një shumice të re parlamentare

D V

Ahmeti për humbjen e senatorit Dole: Ka qenë mik i madh i shqiptarëve

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More