Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 20 korrik – Moti sot do të jetë me vranësira dhe diell. Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

 

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriperëndimore të vendi.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 21 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 22 deri në 34 gradë celsius.

Related posts

Hasani: BFI do të kyçet në thirrjen për vaksinim

Z H

Ekipi i Shilegov përforcohet me të gjelbërtin Mirosllav Bogdanovski si inspektor kryesor i qytetit

Z H

Deputetja e LSDM-së zbulon skandalin e radhës të Arsovskës, posedon shtetësi bullgare !?

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More